Strony informacyjne

O nas

PSB Polbudrol – Bis to firma rodzinna, działająca pod szyldem "Polskich Składów Budowlanych", specjalizująca się w sprzedaży materiałów budowlanych i wykończeniowych. Na rynku istnieje od 2001 roku.

 


Nasze składy budowlane znajdują się w Rzepinie Pierwszym 10 oraz na ul. Wielkopiecowej 2 w Starachowicach. Obsługujemy budowy w obrębie rejonu województwa Świętokrzyskiego, dostarczając materiały transportem własnym. Nasza wyspecjalizowaIna kadra zapewnia pomoc w doborze odpowiednich materiałów do budowy oraz remontu domu, zachowując przy tym wysoki standard obsługi klienta i indywidualne podejście. W trosce o jakość i trwałość produktów, wybieramy tylko sprawdzonych dostawców, którzy są liderami w swojej dziedzinie. Wszystkie produkty znajdujące się w zasobach Polbudrol-Bis składają się na nowoczesny, kompletny system budowania, stworzony dla wygody inwestorów i wykonawców.

 Skład PSB Polbudrol-Bis w Rzepinie Pierwszym 10

  Skład PSB Polbudrol-Bis w Starachowicach, ul. Wielkopiecowa 2 


W kwietniu 2021 otworzyliśmy nowy market budowlany pod szyldem PSB Mrówka, mieszczący się na ul. Wielkopiecowej 2 w Starachowicach. Market posiada w ofercie kilkadziesiąt tysięcy pozycji asortymentowych potrzebnych do remontu, wyposażenia, utrzymania domu, ogrodu i posesji.

 PSB Mrówka Starachowice, ul. Wielkopiecowa 2, Starachowice

 

Proszę czekać, trwa ładowanie....